مسابقه مدرس شو - بهترین باش، جایزه بگیر و اولی شو

الگوریتم اول حامی الگوریتم اول : از دانش تا مهارت دانشگاه شیراز حامی الگوریتم اول : از دانش تا مهارت معاونت فرهنگی دانشگاه شیراز حامی الگوریتم اول : از دانش تا مهارت
رویداد / مسابقه مسابقه مدرس شو - بهترین باش، جایزه بگیر و اولی شو

درباره ی مدرس شو

آموزش الکترونیکی یک نظام آموزشی هنرمندانه و راه حلی جامع در جهت برقراری عدالت آموزشی و ارتقای کیفیت آموزشی است. با شیوع ویروس کووید ۱۹ لزوم و اهمیت آموزش مجازی پررنگ تر شده، به نحوی که دانشگاه های سراسر کشور برای ایجاد بستری مناسب در جهت ایجاد فضای آموزشی کارا و با کیفیت در تکاپو هستند. در سالی که گذشت دانشجویان سراسر کشور با آموزش مجازی و چالش های آن دست و پنجه نرم کردند. انتقال مطلب به گونه ای شیوا و فصیح به دانشجو از طریق آموزش مجازی یکی از دغدغه های اساتید کل کشور است.

در این بین دانشجویان که بیش از یک سال به کمک آموزش مجازی در حال فراگیری هستند، به عنوان مخاطبان آموزش

می توانند با ارائه راهکارهای خود به گونه ای عملی خود را با این چالش درگیر کنند. از سویی دیگر با برگزاری اقداماتی از این دست، دانشجویان ارتباط بیشتری با این فضا برقرار کرده به گونه ای که ارتقاء آموزش مجازی برای آنها به یک دغدغه تبدیل شده و در ادامه می توان شاهد دریافت پیشنهادها و راهکارهایی در این زمینه از سمت دانشجویان بود.

گروه علمی "الگوریتم اول" متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاه شیراز، با هدف ایجاد فرصت های برابر آموزشی و به اشتراک گذاری دانش و مهارت در بستر فضای مجازی، فعالیت می کند. ما با اعتقاد به اینکه آموزش با کیفیت، موجب ارتقای سطح زندگی یکایک افراد جامعه می شود، به دنبال فراهم کردن بستری مناسب جهت یادگیری و انتقال دانش با روشی سازنده و کارآمد هستیم.

گروه علمی-تخصصی"الگوریتم اول" تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان در دانشگاه های سراسر کشور را به یک چالش جذاب دعوت می کند! شما می توانید با ساخت یک ویدئو کوتاه در هر یک از محورهای مسابقه، در یک رقابت هیجان انگیز شرکت کنید.

مسابقه "مدرس شو" در پنج محور زیر برگزار می گردد.

  • مفاهیم دشوار و کاربردی از تمامی دروس دانشگاهی
  • چالش های نرم افزاری (برنامه نویسی، مکانیک، برق، شیمی، نفت، عمران، معماری، علوم پایه و علوم رایانه(ICDL) و ...)
  • مفاهیم کاربردی و صنعتی
  • دروس کاربردی (بورس و سرمایه گذاری، روانشناسی و سبک زندگی، مدیریت کسب و کار(
  • مهارت های دانشگاهی(شیوه های پژوهش، مقاله نویسی، گزارش نویسی، مدیریت زمان و برنامه ریزی و ...)

 

برای ساخت ویدئو الگوریتم اول در کنار شماست. شما می توانید با توجه به سطح مهارت و علاقه خود در هر یک از محورهای مسابقه شرکت کنید. برای آگاهی از نحوه تولید محتوا می توانید به قسمت "راهنما" مراجعه کنید. هر چند توضیحات به صورت جامع و کامل ارائه شده است، شما عزیزان می توانید از قسمت "تالار پرسش" با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح فرمایید.

 

راه های ارتباطی:

شماره دبیرخانه: 07136132682 - 07191010501

شماره واتساپ: 09053575398

آدرس: فارس- شیراز- خیابان قصرالدشت-  نبش قم‌آباد، پردیس بین‌الملل و آموزش‌های تخصصی- گروه علمی-تخصصی الگوریتم اول

کد پستی: 7195615735مسابقه مدرس شو - بهترین باش، جایزه بگیر و اولی شو الگوریتم اول از دانش تا مهارت در شیراز

آخرین مهلت ارسال آثار

شنبه 01 - 08 - 1400

مخاطبین

دانشجویان، فارغ التحصیلان و علاقمندان به حوزه ی تدریس در سراسر کشور

حامی