درباره الگوریتم اول و دورهای ما در شیراز
طرح همرفیقسلام
همانطور که می دونی گروه الگوریتم اول اقدام به برگزاری دوره های آنلاین در زمینه های تخصصی مختلفی کرده که اگر بتونی آزمون هاش رو با موفقیت پشت سر بذاری مدرک معتبر دانشگاه شیراز بهت داده میشه.

طرح همرفیق در الگوریتم اول و شیراز
طرح همرفیق در الگوریتم اول و شیراز و سراسر ایرانبرای اینکه بتونی با الگوریتم اول همراه باشی و از تخفیف های ویژه آموزش های آنلاین استفاده کنی چندین راه وجود داره: یا می تونی مثل یه رفیق پایه اخبار روز آموزش های آنلاین الگوریتم اول رو از طریق وب سایت، اینستا، تلگرام و ...... دنبال کنی و به محض اینکه آموزش مورد نظرت روی سایت ارائه شد جز اولین ها باشی و از کدهای تخفیف ما استفاده کنی. راه دوم کدهای تخفیف ویژه دانشگاهی مثل اعضای انجمن های علمی دانشجویی هست که برای اطلاع از اونها باید با پیج اینستا ما در ارتباط باشی.ولی استثنائی ترین روش طرح هم رفیق هست که هیچ محدودیت زمانی و یا مکانی نداره. بذار برات توضیح بدم، تو با الگوریتم اول رفاقت خاصی داری و از طرف دیگه یه عالمه رفیق دیگه توی دانشگاه، محل کار و یا حتی زندگی شخصی ت داری. حالا اگه سعی کنی مثل یه حلقه اتصال این زنجیره رفاقت رو کامل کنی میشی یه هم رفیق! و جایزه ت یه کد تخفیف ویژه هست نه تنها برای خودت بلکه برای رفیق های جدید الگوریتم اول. اینطوری می تونی به همراه رفقات توی کلاس های آنلاین الگوریتم اول شرکت کنی و آنچه رو که دوست دارین یاد بگیرین و با تخفیفی که ازش استفاده کردین یه خاطره خوش بسازین

طرح همرفیق در الگوریتم اول برای دانشجویاناگه دوست داری بدونی چه جوری، عجله نکن!

اول باید از قسمت ثبت نام دوره ای که می خوای در اون شرکت کنی، طرح ویژه هم رفیق رو انتخاب کنی. بسته به اینکه چقدر رفیق پایه در حوزه استحفاظیت وجود داره یکی از دو گزینه منو رفیقم و یا منو دو تا از رفقا رو انتخاب می کنی. اگر دو رفیق رو انتخاب کنی 20 درصد تخفیف برای هر دو تون می گیرین و اگر سه رفیق 25 درصد تخفیف ویژه شرکت در دوره های آنلاین نصیب شما سه رفیق میشه.
بعد از حساب کتاب میری داخل پنل کاربری ت و رفقای جدید رو به ما معرفی می کنی و یا به عبارتی مشخصات اون ها رو وارد می کنی.

طرح همرفیق در الگوریتم اول برای دوره های آنلاین با مدرک دانشگاه شیرازاینطوری حلقه اتصال ما تکمیل میشه و جمع دوستی مون شکل می گیره که حالا حالا ها گسستنی نیست چون مزرهای ذهن تو و رفقات برای یادگیری نا محدود هست ..... در نهایت یادت باشه اون چیزی که رفاقت ها رو پر رنگ تر می کنه نقاط مشترکه. پس تا می تونی از این فرصت استفاده کن و لذت شرکت در دوره های آنلاین رو با رفقات به اشتراک بذار.

طرح همرفیق در الگوریتم اول و شیراز