درباره ما
درباره ما

گروه آموزشی “الگوریتم اول”، به عنوان شاخه ای از فعالیت های گروه علمی " نوبنیان فکر سپنتا" ، متشکل از متخصصین و نخبگان دانشگاهی، با هدف ایجاد فرصت های برابر آموزشی و به اشتراک گذاری دانش و مهارت در بستر فضای مجازی، فعالیت می کند. ما با اعتقاد به اینکه آموزش با کیفیت، موجب ارتقای سطح زندگی یکایک افراد جامعه می شود، به دنبال فراهم کردن بستری مناسب جهت یادگیری و انتقال دانش با روشی سازنده و کارآمد هستیم. در این راستا با تهیه آموزش های جذاب، تلاش می¬کنیم تا تجربه منحصربفردی برای علاقمندان به یادگیری ایجاد کنیم. بعلاوه با ارائه خدمات پشتیبانی از تکمیل فرایند آموزش خود و به ثمر نشستن آن اطمینان حاصل می کنیم.

الگوریتم اول

تلاش ما بر این است که:

1- از نیروهای متخصص و نخبگان دانشگاهی و صنعتی در بخش های مختلف بهره ببریم.

2- از امکانات بروز، سخت افزارها و انواع ابزارهای آموزشی، جهت تولید محتوای مفید و با کیفیت استفاده کنیم.

3- از طریق ارسال سوال خدمات پشتیبانی خود را در زمینه های آموزش و مشاوره را به بهترین شکل انجام دهیم تا لحظه ای در روند مهارت آموزی خود را تنها احساس نکنید و راه آموزش روشن باشد.

4- بعد از کسب حدنصاب نمره با ارائه ی مدرک معتبر مهر تاییدی بر کسب مهارت شما بزنیم.

محتواهایی که برای شما آماده می کنیم عبارتند از:

1- ویدیوهای آموزشی کوتاه (کلیپ ها) که به ارائه موضوعی خاص در قالب یک نرم افزار می پردازند. هدف از تهیه این ویدیوها، توانمندسازی دانشجویان جهت انجام پروژه¬های خاص بوده، زمانی که وقت کافی برای یادگیری کل نرم افزار را ندارند یا زمانی که تا حدودی با نرم افزار آشنایی داشته و مبحث خاصی از آن را مد نظر دارند.

2- دوره های آموزشی، همراه با ارائه مدرک معتبرکه امکان یادگیری کامل نرم افزار یا مباحث کاربردی را فراهم می آورد.

3- خدمات پشتیبانی که در دو سطح ارائه می شود:

الف) متخصصین ما پاسخگوی سوالات متقاضیان در رابطه با ویدیوها و دوره های آموزشی هستند.

ب) افراد می توانند در صورت نیاز تقاضای خود را برای ساخت یک ویدیوی آموزشی اعلام کرده، ویدیوی متناسب با نیاز آنها تهیه شده و در اسرع وقت به آنها تحویل داده خواهد شد.