درباره ما

درباره ما


داستان ما
گروه آموزشی “الگوریتم اول”، متشکل از متخصصین و نخبگان دانشگاهی، با هدف ایجاد فرصت های برابر آموزشی و به اشتراک گذاری دانش و مهارت در بستر فضای مجازی، فعالیت می کند. ما با اعتقاد به اینکه آموزش با کیفیت، موجب ارتقای سطح زندگی یکایک افراد جامعه می شود، به دنبال فراهم کردن بستری مناسب جهت یادگیری و انتقال دانش با روشی سازنده و کارآمد هستیم. در این راستا با تهیه آموزش های جذاب، تلاش می کنیم تا تجربه منحصربفردی برای علاقمندان به یادگیری ایجاد کنیم. بعلاوه با ارائه خدمات پشتیبانی از تکمیل فرایند آموزش خود و به ثمر نشستن آن اطمینان حاصل می کنیم.

الگوریتم اول


الگوریتم اول


دانشگاه شیراز حامی ما
نقطه تمایز گروه علمی - آموزشی الگوریتم اول حمایت معنوی دانشگاه شیراز و وجود قرارداد همکاری با مرکز آموزش های آزاد آن دانشگاه است. مرکز آموزش‌های آزاد و تخصصی دانشگاه شیراز با بهره‌گیری از امکانات دانشگاه شیراز، از بزرگ‌ترین و قوی‌ترین زیرساخت‌ آموزش مجازی در کشور برخوردار بوده که تربیت نیروهای کارآمد، افزایش مهارت‌های شغلی و ایجاد ارتباط پویا و مداوم بین دو رکن اصلی توسعه کشور یعنی صنعت و دانشگاه را رسالت خود می داند.
همکاری ما با دانشگاه شیراز
فعالیتهای گروه علمی – آموزشی الگوریتم اول حاصل ساعت ها مشورت با اعضای هیئت علمی دانشگاه شیراز در رشته های مختلف و صنعتگران پرتلاش درصنعت کشور بوده و تمامی آموزش های ارایه شده در الگوریتم اول تحت نظارت اساتید دانشگاه شیراز می باشد. در نهایت برای دوره هایی که دانش پذیر آزمون های آن را با موفقیت پشت سر گذارد مدرک معتبر مرکز آموزش‌های آزاد و تخصصی دانشگاه شیراز صادر خواهد شد.

الگوریتم اول


الگوریتم اول


آنچه به شما ارایه می دهیم

کلیپ های تخصصی
در کلیپ های تخصصی به حل مسایلی پرداخته شده که ارتباط تنگاتنگی با نیازهای صنعتی کشور داشته و برپایه ی اطلاعات عمیق علمی بنا نهاده شدند.
دوره های آفلاین و آنلاین
این دوره ها تحت نظارت اساتید دانشگاه شیراز برگزار شده و کیفیت علمی و فنی آنها از دید مخاطب کاملا بارز و مشهود است.
وبینارها و کارگاه های آموزشی
در سلسله وبینارها و کارگاه های آموزشی خلاهای موجود در فضای علمی – آمورشی کشور با حضور نخبگان دانشگاهی و صنعتی پوشش داده می شوند. مرکز آموزش‌های آزاد و تخصصی دانشگاه شیراز با بهره‌گیری از امکانات دانشگاه شیراز، از بزرگ‌ترین و قوی‌ترین زیرساخت‌ آموزش مجازی در کشور برخوردار بوده که تربیت نیروهای کارآمد، افزایش مهارت‌های شغلی و ایجاد ارتباط پویا و مداوم بین دو رکن اصلی توسعه کشور یعنی صنعت و دانشگاه را رسالت خود می داند.
پشتیبانی علمی
گروه علمی - آموزشی الگوریتم اول بر این باور است که فرآیند آموزش زمانی تکمیل می گردد که سوالات دانش پذیر به خوبی پاسخ داده شود. در این راستا نه تنها متخصصین ما پاسخگوی سوالات متقاضیان در رابطه با ویدیوها و دوره های آموزشی هستند. بلکه افراد می توانند در صورت نیاز تقاضای خود را برای ساخت یک ویدیوی آموزشی اعلام کرده، ویدیوی متناسب با نیاز آنها تهیه شده و در اسرع وقت به آنها تحویل داده خواهد شد.

الگوریتم اول