تخفیف 10 درصدی فعال است.
مشاهده محتوا

دسترسی مادام العمر

هزینه دوره :

380,000 تومان

342,000 تومان

برای شرکت در آزمون نوع گواهی را انتخاب کنید.
برای شرکت مجدد در آزمون فقط یک قدم دیگر لازم است.

پس از پرداخت 3 روز برای پاسخدهی به آزمون برای شما اضافه خواهد شد.

هزینه قابل پرداخت :

135,000 تومان
دوست عزیز دقت بفرمائید که با ورود به محیط آزمون شما باید در مدت زمان تعیین شده برای آزمون پاسخ های خود را ارسال فرمائید و این نکته را در نظر بگیرید که زمان این آزمون تحت هیچ شرایطی تغئیر نخواهد کرد و یا تمدید نمی شود.

پس از پایان زمان آزمون جواب های داده شده توسط شما به صورت خودکار ذخیره خواهد شد و نمره نهایی اعلام می گردد.

در صورت عدم قبولی، آزمون مجدد مشمول هزینه خواهد بود بنابراین در صورت داشتن آمادگی لازم در آزمون شرکت فرمائید.
شما برای شرکت در آزمون همچنان فرصت دارید.

پس از پایان زمان آزمون یا کلیک برروی اتمام آزمون زمان به انتها می رسد و نمره شما اعلام خواهد شد.

در صورت عدم قبولی، آزمون مجدد مشمول هزینه خواهد بود بنابراین در صورت داشتن آمادگی لازم در آزمون شرکت فرمائید.


مرحله بعد صدور مدرک

دوره متلب برای مهندسان شیمی

با ثبت نام در این دوره می توانید تمام ویدئوهایی که با کیفیت بالا ضبط شده است را مشاهده کنید، به صورت آنلاین امتحان دهید و مدرک معتبر دریافت کنید.

قبل از ثبت نام ویدئو معرفی را حتما ببینید.

مشاهده هزینه و ثبت نام مشاهده سرفصل

در صورت نیاز به راهنمایی قسمت راهنما در همین صفحه را مشاهده کنید.

برای مشاهده رایگان ویدئوهای نمونه دوره به بخش ویدئوهای رایگان مراجعه کنید.

برای مشاهده محتواهای مشابه و تکمیل آموزش خود می توانید به قسمت محتواهای پیشنهادی مراجعه کنید.


دسترسی ها بعد از ثبت نام


دسترسی نامحدود

آپدیت رایگان

مدرک معتبر

پشتیبانی

دوره متلب برای مهندسان شیمی چیست ?

نرم افزار متلب (MATLAB) به عنوان یکی از کاربردی ترین نرم‌افزارهای مهندسی شناخته می‌شود. متلب برای اولین بار در دهه هفتاد میلادی، توسط یکی از استاید دپارتمان علوم کامپیوتر دانشگاه نیومکزیکو، با هدف دسترسی آسان تر دانشجویان به قابلیت های محاسباتی زبان Fortran، ساخته شد. با توجه به ساختار این نرم‌افزار و سادگی به کارگیری و کدنویسی در آن، محبوبیت فراوانی در زمینه ریاضیات کاربردی کسب کرد. نهایتاً با شناسایی قابلیت های تجاری این نرم‌افزار، در سال 1984 میلادی، کمپانی MathWorks، متلب را با زبان C بازنویسی و به عنوان یک نرم افزار تجاری معرفی کرد. محبوبیت گسترده نرم افزار متلب (با وجود سرعت کمتر در مقایسه با زبان های برنامه نویسی C، Python و ...)، ناشی از سه علت است؛ علت اول سادگی به کارگیری دستورات و ساختارهای برنامه نویسی در مقایسه با دیگر زبان‌ها است؛ علت دوم، کتابخانه ها یا پکیج های نرم افزاری گسترده‌ای است که به همراه این نرم افزار در اختیار کاربر قرار می گیرد (مانند دستورات مختلف جهت حل دستگاه‌های جبری خطی و غیر خطی، روش‌های حل معادلات دیفرانسیل، تست‌های آماری، روش‌های متعدد بهینه سازی و بسیاری از مباحث دیگر در رشته های مختلف). این موضوع باعث می‌شود که کاربران متلب تنها با بکارگیری دستوراتِ از پیش‌ساخته شده‌ی این نرم افزار و نوشتن چند دستور ساده، قادر به حل مسائل پیچیده‌ی خود باشند؛ و نهایتا علت دیگر محبوبیت متلب، به همراه داشتن یک محیط کامل وکاربر پسند به صورت یکجا (شامل IDE، Console، Debugger و غیره) جهت برنامه نویسی است. مجموع این علت ها باعث شده است تا دانشجویان و محققان از رشته های مختلف، جهت حل مسائل مربوط به رشته خوب به نرم افزار متلب مراجعه کنند. متخصصان رشته مهندسی شیمی نیز از این قائله مستثنی نبوده و بخش زیادی از مسائل مربوط به رشته خود را با استفاده از کد نویسی در این نرم‌افزار تحلیل و بررسی می کنند. در رشته مهندسی شیمی، از شبیه‌سازی تجهزات و فرآیند‌های مختلفی همچون راکتورهای شیمیایی، برج های تقطیر و مبدل‌های حرارتی گرفته تا بررسی پدیده‌های انتقال و هزاران مسائل مختلف دیگر را، می‌توان با کد نویسی در متلب تحلیل و بررسی کرد. اما علی رغم سادگی نسبی برنامه نویسی در نرم‌افزار متلب، دانشجویان زیادی با وجود آشنایی با کد نویسی، با مشکلات بسیاری در استفاده از این نرم‌افزار و حل مسائل روبرو هستند.

هدف از یادگیری دوره متلب برای مهندسان شیمی چیست?

هدف از تولید این دوره آموزشی نیز، کمک به این دسته از دانشجویان می‌باشد.در این دوره آموزشی در کنار مرور مطالب کاربردی جهت برنامه نویسی در متلب و معرفی و یادآوری دستورات و ساختارهای مختلف، توجه ویژه‌ای به بررسی اشتباه‌های رایج مربوط به هر قسمت صورت گرفته است. بنابراین دانشجویان می‎توانند با دانستن علت های مختلف بروز خطا، از انجام این نوع خطاها پرهیز کنند و یا در هنگام مشاهده خطای های مشابه، آن را به راحتی برطرف نمایند. علاوه بر این، در این دوره سعی شده است تا قواعد مربوط به کد نویسی صحیح و حرفه ای مورد بررسی قرار گیرد. پس از بررسی موارد ذکر شده، چند مثال کاربردی از مباحث مهندسی شیمی، «ابتدا مدل‌سازی و فرموله شده» و سپس کدنویسی و حل گردیده است. بررسی روش مدل‌سازی و فرموله کردن مسائل با هدف آشنایی دانشجویان با نحوه برخورد با مسائل و برداشتن گام نخست و به طور کلی پاسخ به سوال کلیشه ای «از کجا شروع کنم؟» انجام گرفته است.

بعد از خرید دوره در صورت علاقمندی می توانید در آزمون آن شرکت بفرمائید و در صورت قبولی و کسب حداقل نمره 75 از 100 مدرک پایان دوره دریافت کنید. برای آنکه از کیفیت ویدئوهای دوره مطمئن شوید با رجوع به قسمت نمونه ویدئو رایگان می توانید به صورت رایگان برخی از ویدئوهای دوره دوره متلب برای مهندسان شیمی را مشاهده بفرمائید.در صورت داشتن سوال پس از مطالعه سوالات متداول دوره در قسمت پستشبانی آنلاین به افتخار پاسخگوی شما خواهیم بود.

سرفصل دوره متلب برای مهندسان شیمی چیست؟

دوره متلب برای مهندسان شیمی همراه با تمرین های ارائه گردیده و زمان مورد نیاز برای پاسخگویی به سوالات آزمون 12 ساعته در نظر گرفته شده است و شامل 5 ساعت و 59 دقیقه ویدئوضبط شده به صورت کامل می باشد.
جزئیات زمانی هر کدام از کلیپ های قرارگرفته در فصل ها با کلیک بر روی عنوان فصل قابل مشاهده است.

مقدمه

00:02:30

آشنایی با محیط نرم افزار

00:05:32

مروری بر نحوه ایجاد اسکریپت ها، فانکشن ها و متغیرها

00:22:00

‫تقدم یا Precedence

00:13:24

نحوه تعریف وکتورها و ماتریس‌ها

00:13:27

نحوه فراخوانی درایه‌ها

00:26:51

عملیات ریاضی بر روی ماتریس‌ها

00:12:11

ساختارهای شرطی در متلب

00:16:05

ساختار حلقه‌ها در متلب

00:12:45

نکاتی در مورد نحوه صحیح نوشتن برنامه

00:24:02

مروری بر توابع پرکاربرد

00:13:00

بحث درمورد مسئله و معادلات آن

00:24:04

کد نویسی مسئله در نرم افزار

00:22:50

جمع بندی

00:06:13

بحث درمورد مسئله و معادلات آن

00:10:40

کد نویسی مسئله در نرم افزار

00:21:55

جمع بندی

00:22:05

بحث در مورد مسئله و معادلات آن

00:11:15

کد نویسی مسئله در نرم افزار

00:36:20

جمع بندی

00:09:45

بحث در مورد مسئله و معادلات آن

00:10:18

کد نویسی مسئله در نرم افزار

00:14:25

جمع بندی

00:08:15

چطور در دوره متلب برای مهندسان شیمی ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام در دوره ها باید به صورت زیر اقدام کنید:
1. در وبسایت ثبت نام کنید.
2. اگر در وبسایت ثبت نام کرده اید وارد وبسایت شوید.
3. بر روی دکمه "مشاهده هزینه و ثبت نام" در دوره کلیک کنید.
4. از طریق درگاه بانکی پرداخت را انجام دهید.
5. بعد از پرداخت موفقیت آمیز از ویدئوهای دوره استفاده کنید.
برای راهنمائی بیشتر ویدئو زیر رو از دست ندین. ;)

سوالات متداول

بعد از پرداخت هزینه دوره اگر دوره را به صورت کامل همراه با مدرک خریداری کرده اید می توانید در آزمون دوره شرکت کنید در صورت قبولی در دوره یعنی کسب نمره 75 از 100 گواهی انتخابی برای شما صادر خواهد شد.

نمونه مدارک در لینک مرتبط با رهگیری مدارک قابل مشاهده می باشند.

بعد از پرداخت موفقیت امیز به صورت آنی شما می توانید از طریق وبسایت به ویدئوهای دوره دسترسی داشته باشید.

کافیست از طریق پشتیبانی آنلاین ما را مطلع نمائید در سریع ترین زمان شما را راهنمائی خواهیم کرد.

در صورت پرداخت هزینه آزمون در ابتدا و همراه با دوره شما 35 روز فرصت دارید که در آزمون دوره متلب برای مهندسان شیمی شرکت کنید.

در صورت ثبت نام در آزمون پس از خرید محتوا در صورتی که از مدت زمان مورد نظر برای گذراندن دوره بیش از 3 روز باقیمانده باشد شما به تعداد روزهای باقیمانده فرصت شرکت در دوره را خواهید داشت که این مدت زمان به صورت خودکار برای شما ثبت خواهد شد. در غیر اینصورت پس از ثبت نام در آزمون شما تنها 3 روز فرصت دارید که در آزمون شرکت کنید و در صورت عدم ارسال پاسخ ها در زمان تعیین شده شرکت مجدد در ازمون مشمول هزینه خواهد بود.

همراهان عزیز دقت بفرمائید که زمانی در آزمون شرکت بفرمائید که آمادگی کامل را کسب کرده اید. در صورت عدم قبولی در آزمون شرکت مجدد در آزمون مشمول هزینه خواهد بود. هر بار ثبت نام مجدد در آزمون 135,000 تومان هزینه در پی خواهد داشت.

با توجه به روند اداری این امر مدتی زمان خواهد برد که معمولا بیشتر از یکماه نخواهد بود.

بله. بعد از گذراندن موفقیت آمیز دوره مدرک انتخابی در ابتدای ثبت نام برای شما صادر خواهد شد. در صورت نیاز به چند نوع مدرک از موسسات مختلف این امر با پرداخت هزینه صدور هر مدرک قابل انجام است.

رایگان دوره متلب برای مهندسان شیمی

پکیج های پیشنهادیدوره های پیشنهادیکلیپ های پیشنهادی


برچسب ها

#MATALAB #Chemical Engineering #متلب #دوره #دوره آموزشی #برنامه نویسی #مهندسی شیمی #طراحی راکتور