استخدام در الگوریتم اول

شرایط همکاری

گروه علمی - آموزشی الگوریتم اول متشکل از فارغ التحصیلان و دانشجویان ممتاز در مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه شیراز این افتخار را دارد که بستری علمی، تخصصی و پویا را جهت تولید محتوای آموزشی برای نیروهای علاقمند، ماهر و متخصص فراهم آورده است. هدف گروه الگوریتم اول همواره همکاری با نیروهای مستعد و نخبه ی دانشگاهی می باشد تا در این راه علاوه بر یک همکاری پایدار و رو به رشد خواسته های شغلی و مالی هر دوطرف به بهترین شکل تامین گردد.

گروه الگوریتم اول که تحت نظارت دانشگاه شیراز فعالیت می کند، تمام افراد متخصص که دارای تحصیلات مناسب و یا مهارت های بالا در زمینه ای خاص می باشند و علاقمند هستند که آنچه را از قبل فرا گرفته اند آموزش دهند را دعوت به همکاری می کند. اعلام آمادگی جهت همکاری بسیار آسان می باشد شما می توانید با ثبت نام در وبسایت و ورود به پنل کاربری از قسمت مدرس شو رزومه خود را ارسال فرمائید و عناوین پیشنهادی و نحوه ی تدریس که عبارتند از کلیپ، دوره آفلاین، دوره آنلاین و کارگاه ها و وبینارها را پیشنهاد دهید. پس از ارسال رزومه و تایید عنوان پیشنهاد شده توسط تیم مدیریتی الگوریتم اول با شما تماس گرفته خواهد شد تا روند ادامه پیدا کند. دوستان متخصص در زمینه های مختلف علاوه بر لذت بردن از آموزش دانسته های خود به افراد علاقمند می توانند پس از تایید محتوا گواهینامه ای تحت عنوان همکاری با گروه الگوریتم اول دریافت نمایند و درآمد مناسبی را نسبت به وبسایت های مشابه دریافت کنند و این شانس را برای خود قائل شوند که در صورت پذیرش محتوا و رزومه ی ارسالی توسط دانشگاه دوره های تدریسی ایشان با مدرک دانشگاه شیراز ارائه گردد.

برنامه مالی

پرداختی همکاران در تولید محتوا
با توجه به وظایف نیروهای دورکار در تولید محتوا با کیفیت های مورد انتظار گروه الگوریتم اول سعی بر آن است تا به صورت درصدی این عزیزان بتوانند تا 70 درصد از فروش محتوای خود را بدست آورند.

نحوه پرداخت به صورت پلکانی و بر اساس فروش خواهد بود، به این صورت که:
پله 1 : فروش از یک تا چهار محتوا در ماه بیست درصد مبلغ فروش محتوای پله
پله 2 : فروش از پنج تا هشت محتوا در ماه سی درصد مبلغ فروش محتوای پله
پله 3 : فروش از نه تا دوازده محتوا در ماه چهل درصد مبلغ فروش محتوای پله
پله 4 : فروش از سیزده تا شانزده محتوا در ماه پنجاه درصد مبلغ فروش محتوای پله
پله 5 : فروش از هفده تا بیست محتوا در ماه شصت درصد مبلغ فروش محتوای پله
پله 6 : فروش بیش از بیست محتوا در ماه هفتاد درصد مبلغ فروش محتوای پله
به همکارانی که محتوا را مطابق با استانداردهای گروه الگوریتم اول تهیه کرده اند تعلق خواهد گرفت.

برای ارسال رزومه باید ابتدا وارد شوید. در صورتی که قبلا در وبسایت ثبت نام نکرده اید ابتدا ثبت نام کنید سپس وارد شوید.