استخدام در الگوریتم اول
شرایط همکاری
صفحه اول > همکاری با ما

گروه علمی - آموزشی الگوریتم اول متشکل از فارغ التحصیلان و دانشجویان ممتاز در مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه شیراز این افتخار را دارد که بستری علمی، تخصصی و پویا را جهت تولید محتوای آموزشی برای نیروهای علاقمند، ماهر و متخصص فراهم آورده است. از افرادی که در حوزه ی آموزشی و پژوهشی علاقمند به همکاری می باشند دعوت می شود ضمن مطالعه ی شرایط کاری و شرایط مالی زیر رزومه ی خود را ارسال فرمایند تا پس از بررسی و در صورت پذیرش در یکی از انواع همکاری (ثابت یا دورکاری) برقرار گردد.

انواع همکاری با گروه الگوریتم اول

همکاری به صورت نیروی ثابت

هدف گروه الگوریتم اول همواره همکاری با نیروهای مستعد و نخبه ی دانشگاهی در تیم اداری و مدیریتی خود می باشد تا در این راه علاوه بر یک همکاری پایدار و رو به رشد خواسته های شغلی و مالی هر دوطرف به بهترین شکل اجرا گردد.
1. جذب در گروه مدیریتی (تولید محتوا)
هر کدام از متخصصین دانشگاهی کشور که در رشته های مختلف دانشگاهی تحصیل می کنند و علاقمند به یادگیری و آموزش در کنار هم می باشند می توانند با ارسال رزومه ی خود شانس خود را برای فعالیت در یک گروه علمی با حضور افراد نخبه ی دانشگاهی و صنعتی امتحان کنند. باعث افتخار خواهد بود که تیم خود را با حضور افراد توانمندی چون شما تقویت کنیم.
"لازم به ذکر است که موقعیت مکانی گروه الگوریتم اول در شهر شیراز می باشد."
اهم وظایف گروه مدیریتی تولید محتوا و مدیریت علمی افراد دورکار و مدیریت تخصصی پشتیبانی آموزش ها می باشد.
2. جذب در گروه طراحی و مدیریت وبسایت
با توجه به آنکه فعالیت گروه الگوریتم اول و برنامه های آینده ی این گروه متمرکز به فعالیت های مختلف بر بستر اینترنت می باشد همکاری یک گروه متخصص در زمینه های طراحی وبسایت و پشتیبانی و مدیریت وبسایت امری حیاتی می باشد. در این زمینه افراد علاقمند و متخصص با ارسال رزومه ی خود و پذیرش نهایی می توانند شانس خود را برای حضور در یک گروه با تجربه و توانمند امتحان کنند. باعث افتخار خواهد بود که تیم خود را با حضور افراد توانمندی چون شما در این حوزه تقویت کنیم.
"لازم به ذکر است که موقعیت مکانی گروه الگوریتم اول در شهر شیراز می باشد."
3. جذب در گروه اداری
با توجه به گستردگی علمی فعالیت گروه الگوریتم اول و برنامه های رو به رشد یپاین گروه از افراد با تجربه در حوزه های مختلف اداری اعم از حسابداری، تبلیغات و گرافیک، مدیریت و بازرگانی، ... دعوت به عمل می آید تا در این زمینه رزومه ی خود را ارسال فرمایند تا در صورت پذیرش امکان همکاری مورد بحث قرار گیرد.
"لازم به ذکر است که موقعیت مکانی گروه الگوریتم اول در شهر شیراز می باشد."

همکاری به صورت دورکاری

تمام افراد متخصص که دارای تحصیلات مناسب و یا مهارت های بالا در زمینه ای خاص می باشند و علاقمند هستند که آنچه را از قبل فرا گرفته اند آموزش دهند هدف این نوع از همکاری می باشند. پس از ارسال رزومه و تایید از طرف تیم مدیریتی تولید محتوا در الگوریتم اول با شما تماس گرفته خواهد شد و ضمن انعقاد قرارداد شرایط مورد نظر گروه به سمع شما خواهد رسید. دوستان متخصص در زمینه های مختلف علاوه بر لذت بردن از آموزش دانسته های خود به افراد علاقمند می توانند پس از تایید محتوا گواهینامه ای تحت عنوان همکاری با گروه الگوریتم اول دریافت نمایند و درآمد مناسبی را نسبت به وبسایت های مشابه دریافت کنند و این شانس را برای خود قائل شوند که در صورت پذیرش محتوا و رزومه ی ایشان از طرف دانشگاه دوره های تدریسی ایشان با مدرک دانشگاه شیراز ارائه گردد.

برنامه های مالی

پرداختی همکاران ثابت

با توجه به توانمندی های نیروهای ثابت و تعهدات مطرح شده پرداختی ها به این همکاران به صورت توافقی به پرداخت های ثابت و پرداخت های درصدی تقسیم بندی خواهد شد که طی قراردادی شفاف مورد توافق قرار خواهد گرفت.

پرداختی همکاران دورکار

با توجه به وظایف نیروهای دورکار در تولید محتوا با کیفیت های مورد انتظار گروه الگوریتم اول سعی بر آن است تا به صورت درصدی این عزیزان بتوانند تا 60 درصد از فروش محتوای خود را بدست آورند.
نحوه پرداخت به صورت پلکانی و بر اساس فروش خواهد بود.