استخدام در الگوریتم اول

شرایط همکاری

گروه علمی - آموزشی الگوریتم اول متشکل از فارغ التحصیلان و دانشجویان ممتاز در مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه شیراز این افتخار را دارد که بستری علمی، تخصصی و پویا را جهت تولید محتوای آموزشی برای نیروهای علاقمند، ماهر و متخصص فراهم آورده است. هدف گروه الگوریتم اول همواره همکاری با نیروهای مستعد و نخبه ی دانشگاهی می باشد تا در این راه علاوه بر یک همکاری پایدار و رو به رشد خواسته های شغلی و مالی هر دوطرف به بهترین شکل تامین گردد.

گروه الگوریتم اول که تحت نظارت دانشگاه شیراز فعالیت می کند، تمام افراد متخصص که دارای تحصیلات مناسب و یا مهارت های بالا در زمینه ای خاص می باشند و علاقمند هستند که آنچه را از قبل فرا گرفته اند آموزش دهند را دعوت به همکاری می کند. اعلام آمادگی جهت همکاری بسیار آسان می باشد شما می توانید با ثبت نام در وبسایت و ورود به پنل کاربری از قسمت مدرس شو رزومه خود را ارسال فرمائید و عنوان موزد نظر خود را پیشنهاد دهید. پس از ارسال رزومه و تایید عنوان پیشنهاد شده توسط تیم مدیریتی الگوریتم اول با شما تماس گرفته خواهد شد تا روند ادامه پیدا کند. دوستان متخصص در زمینه های مختلف علاوه بر لذت آموزش دانسته های خود به افراد علاقمند می توانند پس از تایید محتوا گواهینامه ای تحت عنوان همکاری با گروه الگوریتم اول دریافت نمایند و درآمد مناسبی را نسبت به وبسایت های مشابه دریافت کنند و این شانس را برای خود قائل شوند که در صورت پذیرش محتوا و رزومه ی ارسالی توسط دانشگاه دوره های تدریسی ایشان با مدرک دانشگاه شیراز ارائه گردد.

برنامه مالی

پرداختی به مدرسین
با توجه به وظایف نیروهای دورکار در تولید محتوا با کیفیت های مورد انتظار گروه الگوریتم اول سعی بر آن است تا به صورت درصدی یا خرید یکجا این عزیزان بتوانند از فروش محتوای خود کسب درآمد کنند.

پس از تائید رزومه و عنوان پیشنهادی با شما تماس خواهیم گرفت.

برای ارسال رزومه باید ابتدا وارد شوید. در صورتی که قبلا در وبسایت ثبت نام نکرده اید ابتدا ثبت نام کنید سپس وارد شوید.