شرایط و قوانین استفاده از خدمات وبسایت الگوریتم اول

شرایط و قوانین استفاده از خدمات

دوست گرامی
سلام
ضمن سپاس از انتخاب وبسایت آموزشی الگوریتم اول لازم است پیش از ثبت نام و استفاده از خدمات وبسایت، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه نمایید. الگوریتم اول خدمات خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این خدمات ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.
استفاده از این وبسایت به هر طریقی تائیدی بر موافقت شما با این قوانین می باشد.

عمومی

1- تمامی خدمات ارایه شده در وبسایت الگوریتم اول در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
2- برای دسترسی به خدمات، دوره ها و محتوای غیر رایگان، کاربر باید اقدام به ثبت نام و خرید آن نماید.
4- هر کاربر در الگوریتم اول حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط گروه در اختیار کاربران قرار می گیرد، ممنوع می باشد.
5- کاربران وبسایت حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند و عواقب هر گونه سوءاستفاده احتمالی بر عهده ی فردی است که نام کاربری متعلق به ایشان می باشد.
6- هر گونه کپی برداری و نشر غیر مجاز از محتواهای موجود در وبسایت غیر قانونی و غیر شرعی می باشد در صورت نشر حق پیگرد قانونی برای صاحب امتیازان وبسایت محفوظ می باشد.
7- الگوریتم اول این حق را برای خود قائل است که به صلاحدید خود تغییراتی در سرویس خدمات خود ایجاد کرده و مانع دسترسی به بعضی از قسمت ها یا همه پنل کاربری بطور موقت یا دائمی شود. لازم به ذکر است تمام تغییرات در جهت تلاش گروه الگوریتم اول برای بهبود شرایط استفاده از خدمات می باشد.
8- مسئولیت محتواهای ویدئو ها بر عهده ی سازندگان آن می باشد و وبسایت الگوریتم اول با اینکه تمام تلاش خود را در رفع مشکلات می نماید هیچ گونه مسئولیتی را در این زمینه ندارد.
9- هر گونه خرابکاری به هر نحو غیر قانونی می باشد و در صورت انجام حق پیگرد قانونی برای گروه محفوظ می باشد.
10- هر زمانی که مدیریت لازم بداند می تواند کاربران مشکوک را جهت بررسی و جلوگیری از تخلف به حالت معلق یا عدم تایید درآورده و یا در صورت لزوم حذف نماید.
11- ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس الگوریتم اول است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد.

ثبت نام

12- زمان های اعلامی برای دوره های حضوری و آنلاین تقریبی می باشد که ممکن است تا یک ماه در برگزاری با توجه به شرایط برگزاری تاخیر رخ دهد. خواهشمندیم این مورد را در برنامه ریزی های خود در نظر بگیرید.
13- هنگام و پیش از ثبت نام تیم مشاوره ما کاملا همراه شماست تا با اطمینان خاطر در دوره های مختلف ثبت نام نمایید بنابران پس از ثبت نام با توجه یه اینکه برنامه ریزی ها بر اساس تعداد ثبت نامی های قطعی در هر دوره انجام می شود هیچگونه عذری برای انصراف وجود نخواهد داشت. از شما عزیزان خواهش می کنیم قبل از ثبت نام از مشاوره های رایگان کمال استفاده را ببرید و برنامه ریزی خود را با چشم باز انجام دهید.

گواهی

14- برای دوره های ثبت نام شده همراه با اعطای گواهی تنها به دانشپذیرانی مدرک تعلق می گیرد که حداقل نمره لازم را کسب کرده باشند. حداقل نمره لازم در صورت عدم ذکر آن در صفحه دوره 75 از 100 نمره می باشد.
نمونه گواهی های صادر شده در قسمت اعتبار سنجی مدارک قابل مشاهده است.
15- تمام مدارک به صورت آنلاین صادر خواهند شد و در پنل کاربری قابل مشاهده می باشند و یا به ایمیل ثبت شده در وبسایت صادر می گردند که اصالت آن از طرف مرکز صادر کننده مدرک قابل پیگیری است.
در صورت درخواست دانشپذیر جهت چاپ و ارسال مدرک این مورد امکانپذیر است و لیکن شامل هزینه خواهد بود.
در صورت درخواست کافیست پس از دریافت مدرک آنلاین درخواست خود را در پشتیبانی ثبت بفرمائید.
16- با توجه به فرایند اداری صدور گواهی های پایان دوره معمولا این روند طی یک ماه به پایان می رسد. هر چند با توجه یه رخداد شرایطی ممکن است این زمان طولانی تر شود اما واحد صدور مدارک گروه الگوریتم اول تمام تلاش خود را برای کاهش زمان صدور گواهی را انجام خواهد داد.


لطفاً هر سایت و یا كاربری كه قوانین فوق را رعایت نمی کند را از طریق صفحه تماس با ما به مدیریت گزارش نمائید.
درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، میتوانید با ما ازطریق راه های ارتباطی مشخص شده درقسمت تماس با ما یا پشتیبانی آنلاین ارتباط برقرار کنید.