شرایط و قوانین استفاده از خدمات وبسایت الگوریتم اول
شرایط و قوانین استفاده از خدمات

دوست گرامی
سلام
ضمن سپاس از انتخاب وبسایت آموزشی الگوریتم اول لازم است پیش از ثبت نام و استفاده از خدمات وبسایت، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه نمایید. الگوریتم اول خدمات خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این خدمات ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.
1- تمامی خدمات ارایه شده در وبسایت الگوریتم اول در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
2- برای دسترسی به خدمات و محتوای غیر رایگان، کاربر باید اقدام به ثبت نام و خرید آن نماید.
3- هر کاربر در الگوریتم اول حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط گروه در اختیار کاربران قرار می گیرد، ممنوع می باشد.
4- کاربران وبسایت حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند و عواقب هر گونه سوءاستفاده احتمالی بر عهده ی فردی است که نام کاربری متعلق به ایشان می باشد.
5- هر گونه کپی برداری و نشر غیر مجاز از محتواهای موجود در وبسایت غیر قانونی و غیر شرعی می باشد در صورت نشر حق پیگرد قانونی برای صاحب امتیازان وبسایت محفوظ می باشد.
6- الگوریتم اول این حق را برای خود قائل است که به صلاحدید خود تغییراتی در سرویس خدمات خود ایجاد کرده و مانع دسترسی به بعضی از قسمت ها یا همه پنل کاربری بطور موقت یا دائمی شود. لازم به ذکر است تمام تغییرات در جهت تلاش گروه الگوریتم اول برای بهبود شرایط استفاده از خدمات می باشد.
7- مسئولیت محتواهای ویدئو ها بر عهده ی سازندگان آن می باشد و وبسایت الگوریتم اول با اینکه تمام تلاش خود را در رفع مشکلات می نماید هیچ گونه مسئولیتی را در این زمینه ندارد.
8- هر گونه خرابکاری به هر نحو غیر قانونی می باشد و در صورت انجام حق پیگرد قانونی برای گروه محفوظ می باشد.
9- هر زمانی که مدیریت لازم بداند می تواند سایت ها یا کاربران مشکوک را جهت بررسی و جلوگیری از تخلف به حالت معلق یا عدم تایید درآورده و یا در صورت لزوم حذف نماید.
10- ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس کلیک اول است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد.
11- این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند. چنانچه شما هر سوال یا مشکلی در رابطه با این سرویس یا این توافقنامه داشتید با ما به آدرس اینترنتی زیر در میان بگذارید.
12- لطفاً هر سایتی و یا كاربری كه قوانین فوق را رعایت نمی کند را از طریق صفحه تماس با ما به مدیریت گزارش نمائید.
درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، میتوانید با ما از طریق ایمیل info@avval.org یا شماره تماس 07132320992 شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱6 و پنجشنبه از ساعت 9 الی 12 به غیر از روزهای تعطیل ارتباط برقرار کنید.